Elektromobilność na nowo zdefiniuje sposób, w jaki użytkujemy samochody, zarówno te prywatne, jak i należące do flot. Inne będzie też oddziaływanie pojazdów na otoczenie. Spacer wzdłuż ulic nie będzie wiązał się z koniecznością wdychania szkodliwych spalin, a dostawy do punktów handlowych realizowane będą praktycznie bezszelestnie. Dodatkowo nawet długodystansowe elektryczne podróże staną się rzeczywistością. Jak ta wizja przyszłości jest realizowana w teraźniejszości, będzie można przekonać się na stoisku Nissana podczas tegorocznej edycji targów EkoFlota.
Więcej >
Renowacja ponad 9000 placówek dealerskich pozwoli poprawić obsługę klienta dzięki spójnemu w skali globalnej doświadczeniu kontaktu z marką
Więcej >
Najbardziej wytrzymały pick-up Nissana zgłasza się na ochotnika w nowym filmie zrealizowanym z okazji przypadającego 8 czerwca Światowego Dnia Oceanów 2018. Materiał skoncentrowany jest na promocji postawy społeczników walczących z zanieczyszczeniem tworzywami sztucznymi na plażach.
Więcej >
W czerwcu Nissan dostarczył stutysięczny egzemplarz modelu LEAF w Europie, potwierdzając tym samym zwycięstwo elektrycznej mobilności. Na całym świecie klienci kupili dotychczas ponad 320 000 Nissanów LEAF, co daje temu modelowi pozycję najlepiej sprzedającego się samochodu elektrycznego na świecie.
Więcej >
Sieć dealerska Nissana powiększyła się o nowy salon Emil Frey Retail Polska w Rzgowie.
Więcej >
Nissan wprowadza w całej Europie najdłuższą na rynku 5-letnią gwarancję producenta na lekkie samochody użytkowe
Więcej >
Nowy Nissan NP300 Navara podnosi poprzeczkę stylu i osiągów na rynku pickupów
Więcej >
Nowy rekord jazdy na dwóch kołach ustanowiony Nissanem Juke NISMO RS przez Terry'ego Granta
Więcej >
03.03.2015
NISSAN i Endesa podpisują list intencyjny w sprawie promowania systemu włączenia pojazdów do sieci elektroenergetycznej na skalę masową
Więcej >
Radykalny styl modelu Sway. Mały hatchback w nowym wydaniu według Nissana. Radykalny styl modelu Sway.
Więcej >
@NissanPolska